Jak zamówić?

Jak zamówić – Zamówienia na tabletki poronne tworzyć bezpośrednio w sklepie (nie jest wymagana rejestracja) lub pisząc na nasz adres e-mail:

[email protected]

Przy składaniu zamówienia wyświetli się Wam instrukcja dokonania płatności, którą również otrzymasz drogą e-mail.

Prosimy nie używać poczty e-mail typu „o2 lub wp” korespondencja od nas często nie dochodzi do tych dostawców a ponadto to najbardziej przypałowe poczty e-mail jakie znamy więc nie radzimy używać ich do kontaktu z naszym sklepem. Skorzystaj z poczty „gmail” lub korzystaj z bezpiecznych serwisów e-mail takich jak „protonmail”

Płatność jest łatwa i szybka jak wykonanie płatności kartą płatniczą, BLIK-iem lub zwykłego przelewu. Polecamy płatność przelewem online lub BLIK-iem ponieważ w ten sposób pieniądze dotrą do nas najszybciej, a tym samym realizacja wysyłki przesyłki także nastąpi szybciej.

W przypadku problemów z płatnością lub błędu na stronie płatności prosimy o kontakt w celu podania alternatywnej metody płatności.

Paczki są starannie zapakowane, dyskretne ( nie ma żadnych naklejek ani loga naszego sklepu itp ).
Na paczce widnieją tylko dane zamawiającego.

Przestrzegamy przed zakupami u osób oferujących sprzedaż tabletek za pobraniem ponieważ takich sprzedawców łatwo namierzyć po numerach kont, adresach , telefonach i służby takie osoby monitorują w sieci od dawna i jest to tylko proszenie się o kłopoty, ponieważ policja dotrze do tych delikwentów ich rachunków, a także co gorsza również Państwa danych, które służby mają podane jak na dłoni. Więc prosimy nie pisać do nas czy wysyłamy za pobraniem ponieważ jest to absolutnie wykluczone. My chcemy tylko zadowolonych Klientów, którzy mogą nas polecić innym, a nie robić błędy przy sprzedaży i narażać nas oraz naszych Klientów na odpowiedzialność karną. Zgodnie z przepisem art. 152 § 2 k.k. ten kto udziela kobiecie ciężarnej pomocy w przerwaniu ciąży z naruszeniem przepisów ustawy lub ją do tego nakłania podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Płatność ze względu na Polskie prawo, które rygorystycznie podchodzi do aborcji, nawet tej farmakologicznej, dokonywana jest w kryptowalucie Bitcoin. Dzięki czemu transakcja sprzedaży w rozumieniu prawa nie zachodzi. Nikt nie będzie Cię ścigał za zakup tabletek. Omijamy system bankowy, więc na Twoim i naszym koncie bankowym nie pozostanie ślad zakupu tabletek, a tylko potwierdzenie zakupu kryptowaluty Bitcoin. Ty przesyłasz nam bitcoiny (internetowa waluta cyfrowa) a my dostarczamy tabletki. Po złożeniu zamówienia dalej poprowadzimy Cię za rękę przez cały proces. To proste, łatwe jak wykonanie zwykłego przelewu i bezpieczne rozwiązanie.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania to pisz śmiało.

[email protected]

Shopping Cart