O nas

O nas – Witaj oferujemy tabletki poronne bez recepty.

Leki poronne mifepristone i misoprostol to skuteczne i tanie tabletki na usuniecie ciąży.

Pigułki wczesnoporonne gwarantują powodzenie w przerywaniu ciąży w 99% przypadków.
Tabletki na usunięcie ciąży, zarówno Misoprostol jak i Mifepristone czyli potrzebny zestaw to koszt 400 zł z darmową dostawą.
Kupione tabletki wczesnoporonne bez recepty, docierają do Ciebie w 24-48h.
Otrzymasz od nas też instrukcje oraz kontakt do lekarza specjalisty, który pomoże Ci usunąć ciążę samemu, poprzez aborcje farmakologiczną pigułkami poronnymi.

o nas

Leki poronne należy zakupić tylko z pewnego źródła. W wybranych krajach Unii Europejskiej, gdzie aborcja farmakologiczna jest legalna, leki poronne można nabyć bez przeszkód w każdej aptece. W naszym kraju, jesteśmy zmuszeni dotrzeć do zaufanego dostawcy, sprzedającego oryginalne tabletki takie jak Mifepriston RU486, Mifeprex, French Pill i Mizoprostol -Cytotec, Arthrotec. Tabletki na poronienie, powinny być szczelnie zapakowane i przechowywane w odpowiednich warunkach. Leki wczesnoporonne zapewniają powodzenie w przerywaniu niechcianej ciąży aż w 99 % przypadków. Jest to obecnie najskuteczniejsza metoda na usunięcie ciąży, którą można wykonać samodzielnie.

Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić tabletki poronne, to dobrze trafiłaś. Zapewniamy szybką dostawę, anonimowe płatności, bezpieczne produkty, wsparcie lekarza i edukacje z zakresu aborcji farmakologicznej. Jesteśmy organizacją, która pomoże Ci usunąć ciążę w bezpieczny sposób, dzięki tabletce poronnej skutecznej w 97% do 9 tygodnia ciąży. Jeśli zadajesz sobie pytanie czy tabletki poronne są bezpieczne? Możemy z całą pewnością Ci odpowiedzieć, że usunięcie ciąży tabletkami wczesnoporonnymi to obecnie najbezpieczniejsza metoda, stosowana codziennie przez miliony kobiet na całym świecie.

Apteki w większości krajów na świecie są wyposażone w tego typu nowoczesne pigułki wczesnoporonne. . Możemy Cię zapewnić, że tabletki poronne zakupione u nas po dobrych cenach gwarantują bezpieczne usunięcie ciąży.

Skuteczność leków poronnych do wybranego tygodnia ciąży:

od 1 do 4 tygodnia – 99,5%
do 5 tygodnia – 99%
do 6 tygodnia – 99%
do 7 tygodnia – 99%
do 8 tygodnia – 98%
do 9 tygodnia – 97%
do 10 tygodnia – 92%
do 12 tygodnia – 81%
do 13 tygodnia – 41%
do 14 tygodnia – 23%

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania to pisz śmiało.

[email protected]

Shopping Cart